Konsolidacja spółek Izohan i Izolex

7 kwietnia 2017 roku dwóch wiodących producentów z sektora hydroizolacji połączyło swoje siły. Spółka Izohan zakupiła udziały spółki Izolex.

Firma Izohan jest dumna z integracji spółek i ma zamiar dalej rozwijać wszystkie marki handlowe. Świat idzie do przodu, a naszą ambicją firmy jest go wyprzedzać. Proces konsolidacji pozwoli w pełni wykorzystać wysoki potencjał zespołów. Wspomniana transakcja to kolejny milowy krok w rozwoju firmy i całej Grupy Atlas. Ponad 10-letnia obecność w strukturach Grupy pozwoliła rozbudować Zakład Produkcyjny w Pomieczynie oraz dokonać zakupu marek IZOLMAT i NEXLER. Rozwój Grupy Atlas sprawił, że Izohan jest częścią jednej z najstabilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych grup produkujących chemię budowlaną w Europie, a zaistniałe połączenie przeniesie obie firmy na kolejny poziom jakości wyrobów i usług na rynku materiałów budowlanych.
Izohan wyraża przekonanie, że konsolidacja Spółek w żaden sposób nie wpłynie na dobre i cenne obustronne relacje handlowe, a zmieniać się będziemy tylko na lepsze.

źródło: www.izohan.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA