Magazyn TRENDS BY DELABIE - 1. edycja

Firma DELABIE prezentuje pierwszą edycję swojego magazynu design „Trends by DELABIE”. To czasopismo jest przeznaczone dla architektów, architektów wnętrz lub po prostu pasjonatów designu wrażliwych na harmonię rzeczy i miejsc.

Od ponad 90 lat, firma DELABIE, europejski lider w dziedzinie armatury i urządzeń sanitarnych do budynków użyteczności publicznej, podtrzymuje zobowiązanie do oferowania jak największej liczbie użytkowników pięknych wizualnie doświadczeń w miejscach publicznych.
Poprzez ten magazyn, firma DELABIE pokazuje, że jest możliwe, a nawet konieczne, aby tworzyć piękne instalacje sanitarne we wszystkich miejscach publicznych, nie tylko w tych największych, takich jak lotniska, uniwersytety, placówki opieki zdrowotnej , muzea, siedziby firm, ale także w tych mniejszych, takich jak gabinety medyczne, hale sportowe, restauracje lub kluby nocne. Wizerunek obiektu znajduje również odzwierciedlenie w swoich przestrzeniach sanitarnych, dlatego firma DELABIE projektuje armaturę i urządzenia sanitarne, które są solidne i łatwe w obsłudze, ale także estetyczne.
Przestrzenie sanitarne wyposażone w produkty DELABIE wpisują się w architektoniczną i dekoracyjną ciągłość miejsca, o czym świadczy ich obecność w największych światowych projektach. Opowiedzieć się za designem, zmienić postrzeganie sanitariatów, odszyfrować i przewidywać trendy, to jest DNA DELABIE, które łączy design, architekturę i funkcjonalność.

Na stronach magazynu TRENDS by DELABIE, czytelnicy odkrywają prezentacje najważniejszych światowych projektów architektonicznych, które integrują produkty marki, ponieważ urządzenia DELABIE są zainstalowane w ponad 90 krajach. Znajdują się tutaj również trendy, wywiady z projektantami i renomowanymi architektami, którzy opowiadają o swoich osiągnięciach i pasjach, a także niektóre aranżacje z najpiękniejszymi produktami DELABIE.
Magazyn ten, poświęcony designerskim sanitariatom w miejscach publicznych, jest jedyny w swoim rodzaju. Otrzymał również nagrodę CONSTRUCOM Awards 2019.
Jury szczególnie doceniło śmiałość stworzenia magazynu w wersji papierowej i prezentacji tematyki designu w sektorze takim jak sanitarny.

Firma DELABIE proponuje swoim czytelnikom subskrypcję, aby bezpłatnie otrzymać pierwszą edycję TRENDS by DELABIE w wersji papierowej www.delabie.pl/formulaire/action/trends lub konsultację magazynu na stronie internetowej: www.delabie.pl/centrum-obslugi/katalogi.

źródło: DELABIE Sp. z o.o.

 

Projekt i wykonanie EVIONICA