Kreator Budownictwa Roku

 

Szanowni Państwo,

Za nami uroczysta gala przyznania po raz ósmy Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku 2018 najlepszym osobom i firmom z branży budowlanej. Serdecznie gratuluję tegorocznym laureatom i muszę przyznać, że każdego roku wręczając te wyjątkowe wyróżnienia, cieszę się, że właśnie Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i Polska Izba Inżynierów Budownictwa mają zaszczyt w ten sposób promować elity w branży budowlanej.

Chciałbym, aby projekt Kreator Budownictwa Roku stał się z roku na rok symbolem ludzi sukcesu, odważnych i mądrych, którzy poprzez swoją pracę i sposób zarządzania firmą czy przedsiębiorstwem, wpływają na rozwój i innowacyjność rynku budowlanego w Polsce i za granicą. Pragnę Państwa zapewnić, że naszym celem na kolejne lata nadal będzie wynajdywanie i upowszechnianie tego, co dobre, i co może być wzorem dla innych, jak chociażby wprowadzanie nowych technologii i rozwiązań, jakość oferowanych usług, a także społeczną odpowiedzialność biznesu.

Jednocześnie składam serdecznie podziękowania naszym sponsorom i partnerom biznesowym, firmom Ergo Hestia i Mercedes-Benz Polska, dziennikowi Rzeczpospolita oraz Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa, która od początku sprawuje patronat honorowy nad projektem Kreator Budownictwa Roku.
                         
Prezes zarządu
Jaromir Kuśmider

 

 

    Organizator:     Patronat honorowy:      Patronat medialny:     Sponsor główny:


 

Projekt i wykonanie EVIONICA