Okno PVC PRIMO 82, PRIMO 70 marki WIŚNIOWSKI

Marka WIŚNIOWSKI wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego budownictwa wprowadziła na rynek wysokiej klasy okna PVC – PRIMO 82 oraz PRIMO 70. Jest to kolejny krok w budowaniu komplementarnej oferty dla domów. Klienci mogą kupić całą stolarkę otworową i ogrodzenie u jednego producenta z gwarancją, że wszystkie elementy wyposażenia, bramy, okna, drzwi i ogrodzenia będą produktami na tym samym poziomie trwałości i w jednym designie.
PRIMO 82 i PRIMO 70 to okna oparte na profilach PVC w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm i 70 mm. Wyposażone zostały w jedno– i dwukomorowe pakiety szybowe o doskonałych parametrach termoizolacyjnych. Okna dostępne są również w wersji z nakładką aluminiową, z niskim progiem oraz antywłamaniowej lub w wersji jako drzwi tarasowe: uchylno-przesuwne PSK i podnoszono - przesuwne HS.

Dla PRIMO 82 współczynnik przenikania ciepła dla całego okna 1480 x 1600 mm z pakietem 2-komorowym Ug = 0,5 W/m2K jest na poziomie od 0,76 W/m2K, natomiast dla okna PRIMO 70 współczynnik ten kształtuje się od 1,0 W/m2K dla wymiaru 1230 x 1480 mm z pakietem 2-komorowym Ug = 0,7 W/m2K z ciepłą ramką.

Okna PRIMO marki WIŚNIOWSKI posiadają bogate wyposażenie standardowe, między innymi okucia Maco MultiMatic z blokadą błędnego położenia klamki i podnośnikiem skrzydła, aluminiowe klamki, a także zgrzew naroży wykonany metodą bezwypływkową V-Perfect, ponadto wyposażone zostały w zaczep antywyważeniowy to wszystko daje gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego poziom komfortu użytkowania produktu przez lata.

Okna PVC PRIMO 82 i PRIMO 70 z nakładką aluminiową są nieodłącznym elementem kolekcji Home Inclusive 2.0 dostępnej aż w 16 unikalnych barwach. Ten autorski projekt marki WIŚNIOWSKI pozwala na dobranie bram, okien, drzwi i ogrodzenia tak, by były spójne wzorniczo i kolorystycznie. Dodatkowo PRIMO 82 i PRIMO 70  zostały objęte 7 letnią gwarancją.

źródło: informacja prasowa

Projekt i wykonanie EVIONICA