Nowa membrana bitumiczna w ofercie BMI Icopal

Do oferty BMI Icopal, obejmującej szeroką gamę produktów i materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, została wprowadzona nowa pozycja. To membrana bitumiczna W/pet PLUS-SBS/ICOPAL, która docelowo zastąpi produkt W/pet-SBS/ICOPAL.

Membrana W/pet PLUS-SBS/ICOPAL to nowa, ulepszona wersja znanego produktu W/pet-SBS/ICOPAL, który zyskał zaufanie klientów i od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w nowej odmianie zastosowany został zakład podłużny o szerokości 8 cm, który po zdjęciu folii zabezpieczającej i mechanicznym zamontowaniu papy do podłoża powoduje sklejenie tychże zakładów podłużnych. Im wyższa zewnętrzna temperatura i lepsze nasłonecznienie powierzchni tym lepszy efekt wulkanizacji na połączeniach poszczególnych pasów papy.  W/pet PLUS-SBS/ICOPAL został już uwzględniony w nowym cenniku BMI Icopal, który ukazał się na początku maja. Szczegóły dotyczące produktu można odnaleźć na stronie: www.icopal.pl/dokumentacja-produktowa.

Wszystkie dokumenty dla produktu W/pet-SBS/ICOPAL nadal będą dostępne dla klientów, którzy kupili lub kupią końcówkę produktu.

Papa W/Pet Plus SBS-Icopal

Opis produktu: Papa na osnowie ze wzmacnianej włókniny poliestrowej, z obustronną powłoką z asfaltu modyfikowanego  z wypełniaczem mineralnym.   
Przeznaczenie: Wykonanie wierzchniej warstwy w wielowarstwowych wodochronnych pokryciach dachowych.    
Numer katalogowy: 16093003    
Grubość: 2,2 mm    
Ilość: rolka (m2/kg): 15,0/43,8    
Paleta: ilość (m2)/waga (kg)/ilość rolek (szt.): 300/900/20    


źródło: informacja prasowa

Projekt i wykonanie EVIONICA