Kreator Budownictwa Roku

Szanowni Państwo,

Tytuły Kreator Budownictwa Roku 2020 przyznane!

W dniu 19 listopada 2020 r. odbyła się X edycja projektu, podczas której zostały wyróżnione osoby i firmy, a także w tym roku po raz pierwszy  produkty i inwestycje firm. Nasz jubileusz miał wyglądać zupełnie inaczej, jednak w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią odbył się tylko online. Zapraszam serdecznie do obejrzenia filmu z transmisji nadania tytułów, a także relacji na kanale Youtube.
Prezentacje laureatów są zamieszczone na stronie www.kreatorbudownictwaroku.pl w zakładce Laureaci, a e-wydanie publikacji "Kreator Budownictwa Roku" jest dostępne na stronie www.inzynierbudownictwa.pl/sklep

W tym dniu po raz 10. nadaliśmy tytuły Kreator Budownictwa Roku prekursorom branży budowlanej. W ten sposób wydawnictwo chce nie tylko promować dobre praktyki, ale motywować firmy do kolejnych działań, kształtujących pozytywnie rynek budowlany. Jako organizator tego projektu wyróżniamy osoby i firmy, które wyróżniają się kreatywnością i pasją tworzenia, mogą stanowić wzór etycznego postępowania. Pomimo trudnej rzeczywistości, w której przyszło nam teraz funkcjonować, muszę przyznać, że budownictwo pokazuje swoją siłę. Należy do niewielu dziedzin, w której prac nie zawieszono, m.in. licząc na to, że stanie się jednym z elementów podtrzymania obrotów hamującej gospodarki. Dziękuję całej branży, a w szczególności firmom, które w tym trudnym czasie budowały, wprowadzały innowacyjne technologie czy nowe produkty na rynek.
Z okazji jubileuszowej X  edycji przygotowaliśmy dla laureatów niespodziankę – wylosowane zostały 3 podwójne wycieczki do Turcji na 2021 rok, ufundowane przez Partnera Projektu 2020 – Premio Travel. Wydarzenie poprowadziła znana dziennikarka i prezenterka Agnieszka Hyży. Projekt Kreator Budownictwa Roku odbywa się pod patronatem honorowym i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Przed nami Kreator Budownictwa Roku 2021. Już zaczynamy pracę nad kolejną edycją! Nie tylko jeśli chodzi o prace organizacyjne, ale również pod kątem nowych osób i firm, a także produktów i inwestycji – Laureatów  2021. Zapraszamy do współpracy.


Aneta Grinberg-Iwańska,
Prezes zarządu Wydawnictwa Polskiej
Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.

 

Organizator Patronat honorowy    Partner Projektu
 


 

Projekt i wykonanie EVIONICA