Patronat honorowy Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Z przyjemnością informujemy, że wydarzenie Kreator Budownictwa Roku 2022 zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

W tym roku odbędzie się 12 edycja projektu Kreator Budownictwa Roku, skierowana do osób i firm, które każdego dnia inspirują, motywują do działania i świadomie budują swoją markę.
Naszym celem, jako organizatora projektu – Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa –  jest nagradzanie i promocja firm, które cieszą się uznaniem na rynku budowlanym, a także takich, które dopiero rozwijają skrzydła w tym sektorze. Uhonorowane firmy w projekcie Kreator Budownictwa Roku pozytywnie kontrastują na tle innych i mogą stanowić wzór do naśladowania. Wyróżniamy także osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, odznaczają się kunsztem w zarządzaniu i charyzmą, a przede wszystkim doceniamy ich przedsiębiorczość i kreatywność! W organizowanym przez nas projekcie zwracamy także uwagę na oferowane produkty i inwestycje tych firm, które są znane i zostały docenione przez rynek budowlany lub są nowością.
Oprócz Ministerstwa Rozwoju i Technologii nasze wydarzenie zostało również objęte patronatem honorowym przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

 

Projekt i wykonanie EVIONICA