Najwyższe parametry izolacji termicznej w nowym modelu drzwi tarasowych PRIMO Slide

Letnie popołudnia wielu z nas kojarzą się z leniwym przesiadywaniem na tarasie. Filiżanka kawy, książka w dłoni lub grill w gronie znajomych to naprawdę przyjemna perspektywa. Aby chwile te stały się jeszcze bardziej komfortowe, a przestrzeń pięknie zaaranżowana, WIŚNIOWSKI uzupełnił swą ofertę o drzwi tarasowe PRIMO Slide.

Drzwi tarasowe PRIMO Slide to nowoczesne rozwiązanie łączące najlepsze cechy systemów HST i PSK. Decydując się na najnowszy produkt sygnowany logo WIŚNIOWSKI, zyskujesz model jakościowy, o wysokich parametrach technicznych w atrakcyjnej cenie, a na dodatek - będący elegancką ozdobą każdego salonu i tarasu.

Szczelne okna to dobre okna
Drzwi tarasowe PRIMO Slide to rozwiązanie gwarantujące wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, dzięki wielokomorowej konstrukcji i systemowi potrójnych uszczelek (6-komorowy profil o grubości skrzydła 76 mm). Chronią one w ten sposób wnętrze budynku przed wilgocią, gwarantując najwyższy poziom wodoszczelności. Wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna to ciepło i cisza w pomieszczeniach, a więc - niższe rachunki za ogrzewanie i komfort na co dzień. Profile w klasie A zapewniają najwyższą trwałość i wytrzymałość potwierdzone 5-letnią gwarancją.

Codzienny komfort to priorytet. Wygodne wyjście na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu nie powinno sprawiać trudności, dlatego w PRIMO Slide znajdziemy płynny mechanizm otwierania/zamykania. Drzwi tarasowe otwierają się wyjątkowo lekko, dzięki czemu mogą z nich korzystać bezproblemowo nawet dzieci czy osoby starsze.

Dopracowane w każdym detalu
Okna mogą stanowić idealne dopełnienie nowoczesnej architektury. Zastosowanie dużych gabarytów umożliwia doświetlenie pomieszczeń w naturalne światło, a proste formy i szeroka paleta barw pozwalają stworzyć wyjątkowe aranżacje. Drzwi tarasowe PRIMO Slide można dopasować pod kątem kolorystycznym do niemal każdego stylu wnętrza czy całego budynku. Wszystko za sprawą szerokiej palety kolorów standardowych i specjalnych, choć na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa kolekcja barw Spectral. Szlachetne matowe wykończenia nadają oknom ekskluzywnego charakteru, prezentując się w tym wydaniu niezwykle elegancko. Na dodatek drzwi zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Razem z niewidocznymi zgrzewami V-Perfect, estetycznymi okuciami, dopasowanymi kolorystycznie listwami wykończeniowymi, zaczepami i szynami tworzą dopracowaną w każdym detalu kompozycję.

Jakość i bezpieczeństwo
Bez względu na to, jaki rodzaj drzwi tarasowych wybierzemy, to z pewnością sprawdzone rozwiązanie na lata, które korzystnie wpłynie na nasze rachunki i codzienny komfort użytkowy. Najnowsze drzwi tarasowe PRIMO Slide to także gwarancja potwierdzona odpowiednimi certyfikatami i badaniami. Wybierając produkty WIŚNIOWSKI masz pewność kompleksowej obsługi i wsparcia oraz dopasowanie ich do pozostałej stolarki, a nawet bramy garażowej i ogrodzenia.

źródło: informacja prasowa

Projekt i wykonanie EVIONICA