Kreator
Budownictwa Roku

— 2013 —

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy, tel. 18 447 71 11
www.wisniowski.pl

Firma WIŚNIOWSKI od blisko ćwierć wieku produkuje bramy i ogrodzenia, które spełniają najwyższe standardy, pozostając funkcjonalne i piękne na lata. Nieograniczone możliwości projektowania pozwalają producentowi na wytwarzanie bram i ogrodzeń o wysokich walorach estetycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb inwestora. Stanowią trwałe i bezpieczne zamknięcie przestrzeni, w której mieszkamy, pracujemy i odpoczywamy.

 

Bramy, drzwi i ogrodzenia

Oferta bram WIŚNIOWSKI stanowi doskonałą odpowiedź na współczesne trendy w projektowaniu. Niezawodne bramy segmentowe UniPro to stuprocentowa gwarancja na uzyskanie harmonii kolorystycznej.

Ponadczasowy design
Dzięki szerokiej palecie oklein drewnopodobnych oraz możliwości malowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL, bramy mogą stanowić element dopełniający aranżację budynku, odpowiadając najbardziej wyszukanym gustom.

Całkowite bezpieczeństwo
Design to jedna z wiodących cech bram WIŚNIOWSKI. Stanowią one jednak przede wszystkim doskonałą ochronę nas i naszych domów przed wizytą nieproszonych gości – wpływając tym samym na poczucie bezpieczeństwa.
Jest to możliwe dzięki opcjom zastosowania szeregu systemów zabezpieczających, zapewniających bezpieczne użytkowanie na co dzień. Potwierdzeniem tego jest znak CE.

Zaprojektowane z myślą o trwałości
Bramy WIŚNIOWSKI są stworzone z myślą o trwałości. Do ich produkcji używa się wysokiej jakości surowców i sprawdzonych rozwiązań technologicznych. W efekcie mogą one przetrwać lata, zapewniając pełen komfort użytkowania pełne bezpieczeństwo.

Ciepły i cichy dom
Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI stanowią barierę izolacyjną. Składają się z sekcji tzw. paneli, które wypełnione są pianką. Pianka szczelnie wypełniająca stalowy panel jest podstawą do zapewnienia bramie optymalnych parametrów izolacyjnych. By zapewnić właściwy poziom izolacji firma WIŚNIOWSKI stosuje również systemy uszczelnień. Bramy segmentowe naszej produkcji są uszczelnione na całym obwodzie skrzydła, również panel posiada uszczelkę w miejscu łączenia.

 

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI – Twoja bezpieczna przestrzeń
Stalowe ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI to nieograniczone możliwości kreowania przydomowej architektury krajobrazu. Idealnie wkomponowują się w otoczenie, stanowiąc jednocześnie doskonałą barierę ciszy i bezpieczeństwa.

Kompleksowo zabezpieczona przestrzeń
Systemy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI to bramy, furtki, segmenty oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy do ogrodzenia posesji. Ich bogate wzornictwo ułatwia dobór elementów ogrodzenia do stylu zabudowy, a solidna konstrukcja i odporność na korozję zapewnia trwałość i bezpieczeństwo.

Wzornictwo na miarę potrzeb
W ofercie znajduje się sześć systemów o zróżnicowanym wzornictwie. System Lux to kilkadziesiąt bogato zdobionych wzorów o wyszukanej elegancji. Systemy Styl i Premium to nowoczesność ubrana w stylową formę. Dla miłośników klasyki oferujemy kilkadziesiąt wzorów systemu Classic, Vario i Basic. Znajdują one zastosowanie w prostych formach architektonicznych i nowoczesnej zabudowie.

Funkcjonalność i komfort
Unikalnym rozwiązaniem stosowanym w bramach automatycznych WIŚNIOWSKI jest napęd zamknięty w słupie bramy przesuwnej. Zaletą tego rozwiązania jest dodatkowa ochrona urządzenia przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi lub kradzieżą. To także walory estetyczne oraz większe bezpieczeństwo ponieważ dzięki zamknięciu napędu w słupie, w ramie bramy nie ma wystających elementów.
Dzięki systemom ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI każda posesja może nabrać indywidualnego charakteru, zapewniając ochronę naszego domu na długie lata.

Projekt i wykonanie EVIONICA