Kreator
Budownictwa Roku

— 2017 —

Forbuild SA

 

ul. Górna 2A, 26-200 Końskie, tel. 41 375 13 47
www.forbuild.eu

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2017 otrzymała również

Dorota Walkiewicz, członek zarządu Forbuild SA

 


Firma istnieje od 1998 roku i w przyszłym roku będzie obchodziła jubileusz 20-lecia działalności. W tym czasie dała się poznać jako firma rzetelna, co wraz ze zdobytym doświadczeniem ugruntowało jej znaczącą pozycję na rynku budowlanym.

 

Budować szybciej, łatwiej i bezpieczniej

Produkcja, sprzedaż, dzierżawa i montaż
Forbuild obsługuje inwestycje w szerokim zakresie dzięki temu, że jesteśmy producentem, dystrybutorem i wykonawcą, a przy tym świadczymy usługi dzierżawy. Oferowane produkty i usługi znajdują zastosowanie w większości sektorów budownictwa, tj. w przemyśle, infrastrukturze, ekologii, budownictwie handlowo-usługowym, mieszkaniowym czy biurowym.

2000 klientów, 170 pracowników
Nasza firma, która oprócz siedziby głównej ma cztery oddziały handlowe, zatrudnia 170 pracowników oraz obsługuje ponad 2000 klientów z różnych krajów, zaopatruje sektor budowlany w materiały, produkty oraz sprzęt budowlany najwyższej jakości. W ofercie można znaleźć wiele interesujących produktów dostosowanych do potrzeb rynku.

Wymienić można tutaj:
■ system zbrojenia odginanego BINDAX
■ system zbrojenia skręcanego FORTEC
■ system zabezpieczeń na krawędzi SECUMAX®
■ systemy uszczelniające
■ łączniki balkonowe
■ profile dylatacyjne
■ akcesoria szalunkowe i do prefabrykacji
■ sprzęt budowlany
■ produkty i sprzęt do budowy mostów.
Wykonujemy także specjalistyczne usługi montażowe systemów uszczelniających i profili dylatacyjnych na największych budowach w Polsce.

Budować szybko i łatwo
Jak podkreśla zarząd firmy, nadrzędnym celem Forbuild SA jest wysoka jakość produktów w połączeniu z rozwiązaniami efektywnymi pod względem kosztów. Oferowane rozwiązania pomagają budować szybciej i łatwiej, a za sukcesami naszej firmy stoją wdrażane od lat nowe pomysły i rozwiązania, które przekładają się na własne produkty z zastrzeżonymi wzorami użytkowymi i przemysłowymi.

Bezpieczna budowa
Coraz większa świadomość przepisów BHP przyczynia się do zmniejszenia ilości wypadków na budowie. Jesteśmy dumni, że bierzemy w tym udział, a nasz system zabezpieczeń ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa. Od wielu lat organizujemy szkolenia propagujące praktyki BHP na budowie i wspomagamy ogólnopolskie inicjatywy o tej tematyce, jak np. Tydzień Bezpieczeństwa.

SECUMAX® to autorski system zabezpieczeń na krawędzi z opatentowanymi rozwiązaniami, produkowany przez Forbuild. Jest dostępny poprzez zakup lub dzierżawę.
Najważniejsze zastosowania systemu:
■ zabezpieczenia na krawędziach budowli
■ zabezpieczenia robót ziemnych
■ zabezpieczenia szybów windowych i innych newralgicznych miejsc w celu ochrony ludzi przed upadkiem z wysokości.
Firmy takie jak Skanska, Budimex, Warbud, Hochtief, Strabag, Palisander, Unibep, Astaldi, Mota Engil, Polimex Mostostal od wielu lat z powodzeniem stosują nasz system do zabezpieczania robót na wysokości.

Od fundamentu po dach
Nasza firma ma kilkunastu przedstawicieli i doradców w terenie i magazyny rozlokowane w różnych punktach kraju – w Końskich, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. Klienci mają zapewnione wsparcie inżynierów z Działu Projektowego, a spośród bardzo szerokiej oferty mogą wybrać produkty przydatne na każdym etapie budowy. Rynek docenia tę innowacyjność oraz jakość oferowanych usług, czego dowodem jest nasz udział w tak prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycjach, jak: elektrownie Opole, Turów, Jaworzno, biurowce: Warsaw Spire, Q22, Ovo Wrocław, Terminal LNG w Świnoujściu, Oczyszczalnia Czajka, Szpital UJ Prokocim i wiele innych.

 

System SECUMAX® w liczbach:
■    5 milionów wyprodukowanych elementów zabezpiecza polskie budowy
■    2 miliony wyprodukowanych elementów w ciągłej dzierżawie dostępne dla klientów

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2017 otrzymała również Dorota Walkiewicz, członek zarządu Forbuild SA

 

Projekt i wykonanie EVIONICA