Kreator
Budownictwa Roku

— 2023 —

ACO DRAIN® Multiline Seal in

 

Świadomie prowadzona, zrównoważona gospodarka wodna to DNA Grupy ACO. W swoim portfolio firma oferuje kompleksowe rozwiązania, które mają za zadanie gromadzić, transportować, podczyszczać i ponownie wykorzystywać wodę deszczową. Przewyższający normy szczelności kanał odwodnieniowy z krawędzią ocynkowaną oraz fabrycznie zintegrowaną uszczelką – ACO DRAIN® Multiline Seal in to odpowiedź firmy na wyzwania związane z ochroną zasobów wodnych.
Całkowitą wodoszczelność kanału, zgodnie z wymaganiami normy DIN EN 1433/DIN 19580, zapewnia połączenie materiału o szczególnych właściwościach, z którego jest wytwarzany kanał  polimerbetonu ACO, ze zintegrowanym uszczelnieniem. Wodoszczelność kanału jest certyfikowana i sprawdzona przez Instytut Infrastruktury Podziemnej w Gelsenkirchen. Produkowany z użyciem najnowszej technologii polimerbeton ma nasiąkliwość równą zeru, jest mrozoodporny (w klasie F1000), a jego ciężar jest stosunkowo niewielki.
Konstrukcja ACO DRAIN® Multiline Seal in powoduje, że od razu po zamontowaniu jest on w 100% wodoszczelny, a zgromadzona w nim woda nie przedostaje się z powrotem do środowiska. Zalecany jest do miejsc, w których przesiąkająca woda może powodować degradację podbudowy. Zastosowanie tych szczelnych ponad normę kanałów to unikalne, ekologiczne rozwiązanie, gwarantujące optymalny drenaż i stabilność odwodnienia. W skład systemu wchodzą akcesoria zapewniające jego pełną szczelność. Dodatkowo szeroka oferta rusztów o różnych wzorach i kolorach, wykonanych z różnych materiałów, daje projektantom pełną swobodę w tworzeniu inwestycji i możliwość uzyskania niepowtarzalnego efektu końcowego.
 

ACO Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 5, Łajski
05-119 Legionowo
tel. 22 767 05 00
www.aco.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA