Kreator
Budownictwa Roku

— 2023 —

Ogrodzenia modułowe Roma

 

Ogrodzenia Roma to nowoczesna wizytówka każdej posesji. Bloczki ogrodzeniowe firmy JONIEC® umożliwiają stworzenie indywidualnego projektu dopasowanego do gustu właściciela nieruchomości oraz otoczenia domu. System Roma obejmuje pełną gamę rozwiązań.
Roma Mega jest ogrodzeniem, które sprawdzi się w ekskluzywnych i nowoczesnych aranżacjach. Te duże, betonowe bloki modułowe ułatwiają szybkie wznoszenie solidnych konstrukcji. Osiągnięty efekt wizualny to piękne ogrodzenie wzbudzające uznanie i podziw. Natomiast system Roma Nova pozwoli wznieść wyróżniający się parkan, nadający posesji wyjątkowy charakter. Dostępne kolory idealnie korespondują z modną szarością, która wciąż króluje w nowoczesnym designie. Jeśli szukamy prostych form, warto wybrać Roma Horizon. Te gładkie bloczki pozwolą szybko wznieść ogrodzenie, które będzie współgrało z nowoczesną architekturą budynków. Sympatyków surowej estetyki zainteresuje Roma Perfect. Elementy tego systemu mają oryginalną, nieregularną formę i delikatnie prążkowaną fakturę powierzchni, wzorowaną na dłutowanych i szpicowanych blokach skalnych. Kolejnym rozwiązaniem jest ogrodzenie Roma Diamond. Te bloczki zostały wykonane z użyciem technologii, która odsłania na powierzchni piękno kruszyw, tworząc wyjątkową i niepowtarzalną strukturę. Dla bardziej klasycznych form przeznaczony jest system Roma Classic o grysowej powierzchni. Polubią go miłośnicy ponadczasowej architektury.
Ogromnym atutem ogrodzeń JONIEC® jest ich odporność na zanieczyszczenia spowodowane przez deszcz lub śnieg. Specjaliści i wykonawcy podkreślają też szybkość oraz łatwość montażu elementów, co wpływa korzystnie na czas i koszty budowy ogrodzenia.


JONIEC® Mieczysław Joniec FPUH

Tymbark 109
34-650 Tymbark
tel. 18 332 53 90
www.joniec.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA